АБ "Радзієвський і партнери" хоче подякувати своїм клієнтам за плідну співпрацю, розуміння та професійне відношення до роботи. Ми завжди готові допомогти у складних ситуаціях, захистити бізнес від свавілля і будемо надалі відстоювати інтереси клієнтів.

kintoАТ «КІНТО» -  компанія з управління активами і найстаріший учасник фондового ринку України, яка більше 20-ти років працює з цінними паперами і спирається на високопрофесійну команду фахівців. «КІНТО» надає послуги 7 000 клієнтів з усіх куточків України, які інвестували в найширшу лінійку інвестиційних продуктів на ринку з 15-ти інвестиційних та 5-ти пенсійних фондів. Крім цього, компанія надає послуги з інтернет-трейдингу та корпоративних фінансів. 
leboutiqueLeboutique - інтернет магазин недорогого модного одягу від провідних світових брендів. Великий вибір товарів, постійні знижки та доставка у Київ, Харків, Дніпропетровськ та інші міста. Магазин проводить постійні розпродажи та пропонує своїм клієнтам постійні знижки.  ccgЗаснована в 2006 році, Credit Collection Group є однією з найбільших колекторських компаній в Україні. По суті це навіть не компанія, а група компаній, яка діє на території України, Росії, Білорусії і Казахстану. Кредит колекшн груп співпрацює як з банками, так і з будь-якими іншими підприємствами з питань стягнення боргів. Серед клієнтів CCG також можна знайти інтернет-провайдерів, комунальні підприємства, мобільних операторів і т.д.

 

Компанія "Зернова група" намагається формувати прозорий ринок зерна в Україні та допомагає виробникам отримувати найкращі ціни реалізації вирощеної продукції, а покупцям зерна - максимальну кількість пропозицій по його збуту і можливість  формування ринкових цін в режимі он-лайн. "Зернова група" дає можливість всім учасникам ринку ознайомитися з цінами попиту і пропозицій по регіонах та терміналах і розмістити заявку на продаж або купівлю , яка миттєво буде опублікована в інтернеті.


Історію свого розвитку компанія Аерум Сервіс веде з 2005 року. Почавши роботу з установки невеликих холодильних машин і побутових кондиціонерів, далі компанія почала виконувати проекти холодопостачання та кліматизації для провідних вітчизняних підприємств. Аерум Сервіс забезпечує замовникам повний комплекс послуг - від проектних робіт до поставки обладнання, його монтажу та пусконалагоджувальних робіт, гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також можливого ремонту.

arilandКомпанія "Аріленд" займається просуванням на ринок продукції сільського господарства та оптовою торгівлею.

elplastОсновний напрямок діяльності компанії «Ельпласт»: виробництво напірних поліетиленових труб для будівництва та ремонту інженерних мереж систем газо-водопостачання; виробництво безнапірних двосторонніх гофрованих труб для мереж каналізації, дренажу і захисту кабелів зв'язку; виробництво теплоізольованих труб для мереж теплопостачання.

citycomКомпанія City.com, що входить до групи торгових компаній холдингу Unitrade Group, заснована в жовтні 2004 року з відкриттям першого гіпермаркету електроніки City.com у Києві. У гіпермаркетах City.com вперше на території СНД була застосована технологія продажу cash & carry, коли весь товар виставлений на відкритих вітринах і будь-який відвідувач, перш ніж щось купити, може самостійно випробувати електроніку в дії.energoprojectКомпанія ТОВ «НВО «Енергопроект» забезпечує потреби у новітніх технологіях і обладнанні для своїх партнерів та замовників, просуває передові розробки і досвід застосування сучасного обладнання на підприємствах України. Один з головних партнерів і замовників компанії - ДП НАЕК «Енергоатом» та його структурні підрозділи. Основним напрямком діяльності ТОВ «НВО «Енергопроект» є інноваційна діяльність та впровадження науково-технічних розробок і технологій у вітчизняній промисловості.

agro evro consultingТОВ «Агро-Євро Консалтинг» безпосередньо співпрацює з аграрними науковими інститутами України. На підприємстві організований раціональний рух товару та послуг від виробника до споживача. Компанія супроводжує своїх замовників, високопрофесійними консультаціями з аграрних питань, від замовлення товару до отримання врожаю з сільськогосподарських угідь.

 

 

partner-construction

Partner Construction  - будівельна компанія з великим досвідом роботи на ринку України, яка виконує повний комплекс проектних, інженерних, будівельних і ремонтних робіт. Кваліфікація і досвід, дозволяють компанії проводити ремонтно-будівельні та інжинірингові роботи різного ступеня складності і спрямованості на таких об'єктах як: бізнес-центри, офіси, банки, готелі, фітнес-центри, магазини, клініки, аптеки, салони краси і багато інших.* АБ "Радзієвський і партнери" публікує на сайті тільки тих клієнтів, які надали на це свою згоду.