Юрій Радзієвський (керуючий партнер АБ «Радзієвський та Партнери») виступить 23 лютого 2017 р. на Конференції Нацплатформи МСБ із докладом: "Драконівські" штрафи, пов’язані із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати. Перевірки та мораторій на них".

У 2016 році в офісах українських компаній нерідко проводилися обшуки із вилученням комп’ютерної техніки та фінансово-господарських документів. В багатьох випадках такі слідчі дії проводились без достатніх підстав та з порушенням процедури, що іноді взагалі блокувало роботу підприємців.

У 2016 році в офісах законослухняних українських компаній нерідко проводилися неправомірні обшуки, їх банківські рахунки арештовувалися в рамках надуманих кримінальних справ.

Внаслідок технічної помилки при внесенні останніх змін до Податкового кодексу України, депутати випадково ліквідували податкову міліцію.

Напередодні нового року інформаційне бізнес-простір України сколихнула новина про черговий виток боротьби державної машини з зарплатами "в конвертах", а саме про введення нового 300-тисячної штрафу.