Під час здійснення НБУ нагляду за банками і небанківськими фінансовими установами, встановлюються факти проведення фінансових операцій, що пов'язані з відносинами у сфері страхування, які можуть містити ризики використання послуг банку для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та/або фінансування тероризму. Про це відомство відзначило в листі від 30.11.2018 р. № 25-0008/64237.

Мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4 173 грн згідно із ухваленим Законом "Про Державний бюджет України на 2019 рік". Відповідно, збільшаться і розміри штрафів за порушення трудового законодавства для юридичних та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю:

При незгоді платника податків з висновками перевірки можна подати свої заперечення протягом п’яти робочих днів.

Закон № 2548 - VIII "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування", що отримав назву #МаскиШоуСтоп2, набув чинності.

Кримінальні правопорушення розділять на кримінальні проступки та злочини. Останні, у свою чергу, поділяються на нетяжкі, тяжкі та особливо тяжкі. Відповідний Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно спрощення досудового розслідування окремих категорій карних правопорушень" (проект № 7279-д) прийнято на засіданні ВР 22 листопада.