Результат пошуку зображень за запитом "112.ua логотип"

 

112.ua опублікували авторську статтю Юрія Радзиєвського, управляючого партнера адвокатського бюро «Радзиєвський і партнери» про необхідність правових методів боротьби з корупцією, та щодо питання створення Антикорупційного суду.

Читайте статтю про боротьбу з курупцією від Юрія Радзієвського на 112.ua.

(Читати далі).

 

Пов’язане зображення

Громадське публікує авторську колонку Юрія Радзиєвського, управляючого партнера адвокатського бюро «Радзиєвський і партнери» про те, як варто поводитися і що знати, якщо на підприємство приходять з обшуками.
Обшуки в офісах українських підприємств стають буденним явищем. Підприємцям не обов’язково робити щось незаконне, аби на власному досвіді їх пережити.

Читайте статтю про обшуки від Юрія Радзієвського на Громадському.

(Читати далі).

 

 

Що робити, якщо вас викликали на допит?Як підготуватися, як поводитися підприємцю у кабінеті слідчого, як коректно відповідати на запитання та чиєю допомогою слід заручитися у такому випадку? 

Читайте інтерв`ю з Керуючим партнером АБ "Радзієвський та Партнери" Юрієм радзієвським на веб-порталі "Частный Предприниматель".

(Читати далі).

Фото Національна платформа МСБ.

Представник Національної платформи МСБ Ганна Стрикун поспілкувалася з керуючим партнером АБ «Радзієвський та Партнери» Юрієм Радзієвським щодо неправомірних обшуків в організаціях та викликах підприємців на допити без пояснення причин.

Читайте інтерв`ю та дивіться відео на веб-порталі "Національна Платформа Малого та Середнього Бізнесу".

(Читати далі).

delo logo

Напередодні нового року інформаційне бізнес-простір України сколихнула новина про черговий виток боротьби державної машини з зарплатами "в конвертах", а саме про введення нового 300-тисячної штрафу. Деякі законодавчі зміни в даній сфері дійсно були прийняті, але оскільки інформація була істотно викривлена, новина спровокувала паніку серед підприємців.

(Читати далі).

Фото Національна платформа МСБ.

«Чи важко започаткувати свій бізнес?»,– Керуючий партнер АБ «Радзієвський та Партнери» Юрий Радзиевский  дав відповіді на питання Національній Патформі МСБ. Бесіда була довгою, читайте найцікавіші її моменти.

(Читати далі).

 
delo logo

Багато підприємців мають особистий досвід спорів з податковими органами та безпосередньо ставали учасниками відповідних розглядів. Однак серед них сформувалося безліч стереотипів, які не завжди відповідають дійсності. Керуючий АБ "Радзієвський і Партнери" Юрій Радзієвський представляє статтю "Топ-5 хибних стереотипів про відповідальності за несплату податків". Матеріал опублікований на сторінках суспільно-політичного порталу Delo.ua.

(Читайте далі).

 

Фото Національна платформа МСБ.
Своє бачення щодо питання підвищення рівня МЗП в Україні висловив Керуючий партнер АБ “Радзієвський та Партнери” Юрій Радзієвський:

"Останнім часом в ділових колах нашої країни активно обговорюється ініціатива Кабінету Міністрів щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати (МЗП) до 3200 гривень і її вплив на економіку."

Продовження статті опубліковане на веб-порталі "Національна Платформа Малого та Середнього Бізнесу".

(Читати далі).

 

Фото Національна платформа МСБ.

Як неприбуткова організація може використовувати свої доходи? - Неприбуткова організація має використовувати свої доходи виключно на реалізацію своєї статутної діяльності, без розподілу таких доходів серед засновників, членів такої організації, працівників (окрім оплати їх праці, наразування ЄСВ), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб. Матеріал опубліковано на сторінках веб-порталу "Національна Платформа Малого та Среднього Бізнесу".
 

 

 delo logo

Ділова активність в українських реаліях суттєво підвищує шанси громадянина на зустріч з представниками правоохоронних органів. Підприємцю потрібно бути завжди готовим до того, що він в будь-яку хвилину може бути викликаний на допит до слідчого. Як правило, починається все з допиту в якості свідка, однак в подальшому цей статус може бути перекваліфікований в обвинуваченого або підозрюваного. Керуючий партнер АБ "Радзієвський і партнери" Юрій Радзієвський у своїй статті надає декілька базових порад, які підготують підприємця до можливого допиту, і пояснює, як не спровокувати своєю поведінкою непотрібні неприємності. Також він вказує на найбільш поширені виверти слідчих і розвіює кілька поширених міфів про допит. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі).

 

Companion Logo new

08 червня 2016 Київське обласне територіальне відділення АМКУ визнало дії Київської міськради по забороні реалізації пива у кіосках такими, що порушують законодавство про захист економічної конкуренції. Своїм рішенням київське відділення АМКУ також зобов'язало Київраду в місячний термін скасувати п. 1 та 7 зазначеного рішення - саме вони встановлюють обмеження на реалізацію пива. Керуючий партнер АБ "Радзієвський і партнери" Юрій Радзієвський розібрався, наскільки законно влада столиці вирішила позбавити мешканців Києва доступу до "пива у кіоску", до якого звикли сотні тисяч городян, і коли рішення київського відділення АМКУ може бути виконано. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Companion (Читати далі).

 

delo logo

Не є секретом, що більшість українських підприємців використовують в своєму бізнесі компанії, зареєстровані в офшорних і низькоподаткових юрисдикціях. Завдяки існуючій у нас системі податків і зборів, а також через відсутність достатніх гарантій збереження прав на бізнес, офшорні та інші нерезидентні компанії стали невід'ємною складовою діяльності багатьох великих компаній. Оскільки в світлі озвучених останнім часом ініціатив в сфері боротьби з офшорними компаніями майбутнє для багатьох бізнесменів виглядає невизначено, потрібно розібратися, до яких нововведень бізнесу треба готуватися вже найближчим часом. Детальніше про це у статті керуючого партнера АБ "Радзієвський і партнери" Юрія Радзієвського. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі).

 

delo logo

Належне оформлення податкової накладної з податку на додану вартість (ПДВ), із дотриманням граничних термінів її реєстрації в Єдиному реєстрі, а також своєчасне надання продавцем відповідної накладної покупцю за його вимогою, є необхідними передумовами для віднесення до податкового кредиту суми податку, сплаченого у зв’язку з придбанням цих товарів. Порушення встановлених правил поводження з податковими накладними може призвести до негативних податкових наслідків для обох сторін правочину: продавця – у вигляді  здійснення його позапланової перевірки та покупця – шляхом позбавлення його права на формування податкового кредиту з ПДВ. Докладніше читайте у статті старшого юриста АБ "Радзієвський і партнери" Бориса Куприянського. Матеріал опубліковано на порталі Delo.ua (Читати далі).

 

delo logo 

У гонитві за виконанням бюджету фіскальні органи використовують не тільки дозволені засоби, а й перевірені своїми попередниками методи, часом проявляючи креативні навички і "раціоналізаторські нововведення" для накладення штрафних санкцій на підприємців. Справжньою перлиною в намисті нечистоплотних прийомів податківців стала практика визнання угод безтоварними, коли чиновники фактично беруть на себе повноваження суду, самостійно визнають угоди недійсними і негайно обрушують репресивну міць на "винувату" компанію. Але одним з головних завдань податківців є відділення чесних бізнесменів від шахраїв, а не покарання всіх підряд заради наповнення бюджету, пише у статті керуючий партнер АБ "Радзієвський і партнери" Юрій РадзієвськийМатеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі). 

 

LZ logo

Придбані 2-3 роки тому 15 комп'ютерів якоюсь середньостатистичною фірмою, яка надає, наприклад, послуги в сфері побутового обслуговування, можуть досить негативно "відгукнутися" для неї сьогодні. Компанія може отримати податкове повідомлення-рішення, винесене за результатами невиїзної документальної перевірки, про донарахування сум зобов'язань з податку на прибуток і ПДВ. Тому що, на думку податкової, договір купівлі-продажу тих самих 15 комп'ютерів є нікчемним через те, що фірма-продавець комп'ютерів нібито була оформлена на "підставну" особу! Платнику податків в такій ситуації дуже важливо звернутися вчасно за допомогою до фахівця, щоб не стати черговою жертвою несумлінного ставлення фіскальних органів. Детальніше про це читайте в статті старшого юриста АБ "Радзієвський і партнери" Бориса Купріянського. Матеріал опублікований на сторінках порталу "Ліга-закон" (читати статтю повністю).

 

delo logo

А ви знаєте, що у разі оформлення податківцями рішення - повідомлення на суму більше 1 млн 378 тис грн, слідчі органи автоматично вносять відомості про можливе скоєння правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань? При цьому питання про наявність умислу в діях, які стали причиною скоєння податкового порушення, не з'ясовується. Це потужний важіль впливу чиновників на бізнесмена, проти якого заводиться кримінальна справа і доля його "підвішується" податківцями на невизначений термін. Детальніше про це у статті керуючого партнера АБ "Радзієвський і партнери" Юрія Радзієвського. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі).

 

delo logo

Закон гарантує вкладникам проблемних банків повернення депозитів у розмірі до 200 тис. грн. А що робити тим, у кого на рахунках зберігаються великі суми? У майбутньому році нас очікує ліквідація безлічі проблемних банків і максимальне повернення вкладів клієнтам повинно бути в пріоритеті роботи НБУ та законодавців. Питання повернення "проблемних" депозитів розкриває керуючий партнер АБ "Радзієвський і партнери" Юрій Радзієвський у своій статті "Як убезпечити свій внесок, якщо вам не пощастило з банком". Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі).

 

dl magazine

У матеріалі "Практика рішення судових суперечок, пов'язаних з договорами про перевезення", керуючий партнер АБ "Радзієвський і Партнери" Юрій Радзієвський розглядає ризики, які завжди будуть виникати під час перевезення товарів. На етапі досягнення домовленості підприємці часто укладають контракти тільки на словах, причому іноді забувають обговорити деякі важливі моменти майбутньої співпраці. А якщо надалі виникають якісь проблеми, і треба вирішити, хто покриватиме збитки, вони починають переводити відповідальність один на одного, подають до судів і далеко не завжди можуть що-небудь довести. Матеріал опубліковано в журналі "Дистрибуція та логістика" (Читати статтю у форматі pdf).

 

delo logo

Керуючий партнер АБ "Радзієвський і Партнери" Юрій Радзієвський у статті пояснює платникам податків, що потрібно робити, якщо вони зіткнулися з анулюванням Державної фіскальною службою реєстрації платника ПДВ з причини незнаходження компанії за місцем реєстрації. Податківці зазвичай порушують у своїх діях існуючи норми законодавства. Це дає платникам хороші перспективи при судовому оскарженні рішень податкових органів про анулювання реєстрації платника ПДВ. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі).

 

 delo logo

Керуючий партнер АБ "Радзієвський і Партнери" Юрій Радзієвський у статті аналізує новий Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків", що набуде чинності 1 вересня 2015 року. Оскільки цей закон зачіпає багато підприємств України, необхідно розібратися, чого варто очікувати платникам податків у зв'язку з прийнятими змінами і чи відбудеться задеклароване у назві зменшення податкового тиску, а також у чому воно полягатиме. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua (Читати далі).

 

delo logo

Керуючий партнер АБ "Радзієвський і Партнери" Юрій Радзієвський у статті розкриває механізм, використовуя який податкова адміністрація накладає безпідставні штрафні санкції на підприємців. Матеріал опубліковано на сторінках суспільно - політичного порталу Delo.ua. Ви знаєте, що за українськими законами, якщо у податкової є до вас претензії, саме вона повинна доводити свою правоту? І що до тих пір, поки фіскальні органи не нададуть достатньо доказів, платник податків ні в чому не винен? (Читати далі).

delo logo

На суспільно-політичному порталі Delo.ua розміщена стаття керуючого партнера АБ «Радзієвський і Партнери» Юрія Радзієвського, присвячена проблемі повернення боргів. Криза неплатежів впевнено крокує по країні. З кожним днем зростає кількість компаній, які не можуть виконувати фінансові зобов'язання. Але закон надає достатньо інструментів, щоб навіть у кризовій ситуації повернути свої гроші. Основні умови - своєчасне звернення до суду, ретельний аналіз перспектив і якісне планування кожного кроку (Читати далі). 

 

 

Керуючий партнер Адвокатського бюро «Радзієвський і Партнери» Юрій Радзієвський прокоментував фінансовому порталу «Минфин» правові аспекти податкового компромісу, що пропонується парламентарями. 

 

 

Jurliga

На інформаційному порталі ЮРЛІГА розміщена стаття Керуючого партнера Адвокатського бюро «Радзієвський і Партнери» Юрія Радзієвського стосовно проблематики визнання незаконними нормативно-правових актів у судовому порядку. Стаття покликана допомогти у визначенні моменту, з якого визнаний у судовому порядку незаконним нормативно-правовий акт втрачає свою юридичну силу.

 

 

Finansist

У номері 5-6 журналу «Фінансист» за 2014 рік опубліковано статтю Юрія Радзієвського та Замули Сергія під назвою «Інструменти і методи повернення боргів. Як ефективно змусити дебітора розрахуватися з кредитором». Стаття висвітлює актуальні в сучасних реаліях питання щодо оплати банківських кредитів а також інструментів, що використовуються так званими «колекторськими» компаніями при здійсненні діяльності з повернення кредитів.

 

 

Catital  

На діловому порталі «Капітал» опубліковано  коментар керуючого партнера АБ «Радзієвський і партнери» Юрія Радзієвського, стосовно використовуваних колекторськими компаніями інструментів для стягнення боргів та їх юридичного обгрунтування. У свою чергу, стаття оцінює реальні розміри існуючих портфелів проблемної заборгованості банків, причини її виникнення та росту, а також можливі шляхи вирішення проблеми.

 

 

Jurliga

На інформаційному порталі ЮРЛІГА розміщено коментар Керуючого партнера Адвокатського бюро «Радзієвський і Партнери» Юрія Радзієвського щодо правових наслідків прийняття затвердженого на засіданні уряду проекту закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

 

 

 

Finansist

У номері 3-4 журналу «Фінансист» за 2014 опублікована стаття старшого юриста АБ «Радзієвський і партнери» Замули Сергія під назвою «Якщо боржник розрахувався товаром. Практика реалізації майна з точки зору закону». Стаття розглядає актуальне для багатьох фінансових установ питання щодо можливості здійснювати діяльність не передбачену відповідним додатком до Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи. Зокрема при необхідності здійснення реалізації майна, у тому числі отриманого у власність в результаті звернення стягнення на предмет застави (іпотеки). Детальніше>>>

 

 

companion

У зв'язку з останніми політичними подіями в Україні у багатьох представників бізнесу все частіше виникає питання щодо подальшої долі власності, що знаходиться в Криму а також наявного на території автономії бізнесу. Відповіді на ці та інші питання Ви можете знайти в статті Сергія Замули, Старшого юриста Адвокатського Бюро «Радзієвський і Партнери», опублікованій на інформаційному ресурсі Комп&ньон за наступним лінком:

http://www.companion.ua/articles/content?id=286026