Адвокатське об’єднання “Радзієвський і Партнери” здобуло чергову перемогу в справі щодо оскарження багатомільйонного штрафу!

14.09.2019
Адвокатське об’єднання “Радзієвський і Партнери” здобуло чергову перемогу в справі щодо оскарження багатомільйонного штрафу!
Адвокатське об’єднання “Радзієвський і Партнери” здобуло чергову перемогу в справі щодо оскарження багатомільйонного штрафу, накладеного Антимонопольним комітетом на нашого клієнта – компанію Імпел Гріффін!
Верховний суд відхилив касаційну скаргу комітету і залишив в силі рішення попередніх інстанцій про визнання штрафу в розмірі 32,5 млн грн незаконним і необгрунтованим.
Передісторія
Компанія з іноземними інвестиціями Імпел Гріффін, бажаючи вкласти близько 100 млн грн в проект харчування українських солдатів, прийняла в 2016 році участь тендері Міноборони. Один із співвласників компанії сам був на передовій і горів цією ідеєю.
По ходу проведення тендера Імпел Гріффін зіткнулася із запеклим опором у вигляді чорного піару з боку конкурентів – серії брудних замовних статей в інтернеті. Те, що в Україні вважається нормою, західні партнери Імпел Гріффін порахували репутаційні ризики і прийняли рішення припинити проект. Компанія передчасно вийшла з торгів.
АМКУ визнав вихід з торгів результатом змови з іншими учасниками і оштрафував компанію на 32,5 млн грн. В результаті компанія не взяла участь в тендері, отримала багатомільйонний штраф і величезної шкоди своєї ділової репутації.
На підтвердження своєї позиції комітет не привів абсолютно ніяких доказів, повністю побудувавши свою позицію на здогадках і припущеннях. Представники комітету в судових засіданнях не змогли відповісти на прості запитання: з ким, з якою метою і в чиїх інтересах компанія вступила в змову. По суті, комітет навіть не встановив обставини скоєння так званого «порушення».
Антимонопольний комітет серйозно заявляв, що Імпел Гріффін Груп обмінювався з іншими учасниками змови інформацією через … прибиральницю, яка в різні періоди часу працювала у нашого клієнта і ще одного учасника торгів (з Імпел Гріффін ця прибиральниця звільнилася за рік до проведення торгів Міноборони).
Після року судових розглядів ми поставили крапку в цій справі і відновили справедливість. Нехай цей кейс покаже світовим інвесторам, що в Україні працювати складно, але можна.
Дякую за довіру нашим клієнтам!
Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю