Адвокати АО «Радзієвський і Партнери» повертають майно свого клієнта, протиправно вилучене під час обшуку

13.08.2021
Адвокати АО «Радзієвський і Партнери» повертають майно свого клієнта, протиправно вилучене під час обшуку

13 серпня 2021 року нашим адвокатам вдалося повністю повернути майно київської ІТ-компанії, яке було вилучено раніше в ході обшуку слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України. Задля цього було подано 15 клопотань про повернення майна, 9 скарг на незаконні дії, 2 заяви до Державного бюро розслідувань (ДБР) про вчинення злочинів, взято учать у 3 судових засіданнях, залучено до справи представників Ради бізнес-омбудсмена.

Ця історія розпочалася у червні, коли до нас звернулися представники компанії, в офіс якої нахабно увірвалися слідчі, які в ході проведення обшуку незаконно вилучили більше 20 найменувань коштовної комп’ютерної техніки, особисті мобільні телефони та електронні планшети працівників. До того ж вони прихопили з собою і великий обсяг робочої документації. Обшук проходив з чисельними порушеннями. Зокрема з надуманих причин не допускалися адвокати, а слідчі робили спроби заборонити фіксувати хід проведення слідчих дій на відео.

Одразу після завершення обшуку адвокати АО «Радзієвський і партнери» повідомили ДБР про факти перевищення службовими особами Національної поліції своїх повноважень, обмеження права особи на захист та втручання в діяльність адвоката. Наразі Державним бюро розслідувань відкрито кримінальне провадження.

За останній місяць наші адвокати декілька разів успішно відстояли інтереси компанії у Печерському районному суді, який спочатку повернув прокурору подане ним клопотання про арешт майна, а в подальшому своїм рішенням зобов’язав слідчих негайно повернути компанії незаконно вилучену власність.

Втім правоохоронці не квапилися виконувати рішення суду. Тому АО «Радзієвський і партнери» було вимушено звернутись до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 382 Кримінального кодексу України (Невиконання судового рішення).

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю