АМКУ задовольнив скаргу АО «Радзієвський і Партнери»

05.01.2021
АМКУ задовольнив скаргу АО «Радзієвський і Партнери»
Державне підприємство обслуговування повітряного руху України оголосило відкриті торги за предметом закупівлі: ДК 021:2015:90910000-9 «Послуги з прибирання об’єктів Львівського РСП». Клієнт нашого адвокатського об’єднання у відповідності до виду своєї діяльності та досвіду надання послуг, що відповідають предмету закупівлі, взяв участь у відкритих торгах та подав свою тендерну пропозицію.
Однак, замовником тендерна пропозиція клієнта була відхилена через те, що ним на документи тендерної пропозиції було накладено кваліфікований електронний підпис типом носія особистого ключа «незахищений».
АО «Радзієвський і Партнери» оскаржило незаконні дії замовника до Антимонопольного комітету України. 04.01.2021 Постійно діюча Адміністративна Колегія АМК України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель задовольнила нашу скаргу в повному обсязі і зобов’язала Державне підприємство обслуговування повітряного руху України скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції, оскільки приватний бізнес має право використовувати удосконалені електронні підписи чи печатки до 31.12.2021.
Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Партнери» завжди готове надати своїм клієнтам професійні, якісні та головне результативні послуги із супроводження участі у тендерних закупівлях.
Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю