АМКУ задовольнив скаргу АО «Радзієвський і Партнери»

01.04.2021
АМКУ задовольнив скаргу АО «Радзієвський і Партнери»
Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» оголосило процедуру закупівлі – відкриті торги з публікацією англійською мовою через електронну систему закупівель за предметом закупівлі: ДК 021-2015: 77310000-6 “Послуги по комплексному догляду за зеленою зоною території порту”.
Клієнт нашого адвокатського об’єднання у відповідності до виду своєї діяльності та досвіду надання послуг, що відповідають предмету закупівлі, взяв участь у відкритих торгах та подав свою тендерну пропозицію.
Однак, тендерна пропозиція Клієнта була відхилена замовником через те, що для підтвердження кваліфікаційного критерію наш Клієнт залучив потужності підприємства-співвиконавця, а також у зв’язку із наданням у складі тендерної пропозиції банківської гарантії, яка на думку замовника є умовною та не може бути стягнена на його вимогу.
АО «Радзієвський і Партнери» оскаржило незаконне рішення замовника до Антимонопольного комітету України. За результатами розгляду скарги, який відбувся 29.03.2021, Постійно діюча Адміністративна Колегія АМК України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель задовольнила нашу скаргу в повному обсязі і зобов’язала Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції.
Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Партнери» завжди готове надати своїм клієнтам професійні, якісні та головне результативні послуги із супроводження участі у тендерних закупівлях.
Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю