АО «Радзієвський і Партнери» домоглося зняття порушника законодавства з тендеру

11.06.2021
АО «Радзієвський і Партнери» домоглося зняття порушника законодавства з тендеру

Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Партнери» успішно оскаржило в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) пропозицію учасника, яка не відповідала умовам тендерної документації. Безпідставна участь в торгах конкурента безсумнівно порушувала права нашого клієнта.

Раніше філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Українська залізниця» оголосила відкриті торги на послуги із внутрішнього прибирання та дезінфекції пасажирських вагонів. Ціна закупівлі складає близько 41 млн грн і дуже важливо, аби всі учасники тендеру мали рівні умови участі та надавали документацію, що відповідає вимогам Закону «Про публічні закупівлі».  На жаль, замовником було допущено до участі в тендері учасника, пропозиція якого порушувала законодавство.

З цього приводу АО «Радзієвський і партнери» подало скаргу до Антимонопольного комітету України. Під час розгляду скарги, що відбувся 1 червня, АМКУ погодилась із нашими доводами і зобов’язала Філію «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Українська залізниця» відхилити тендерну пропозицію учасника, яка була подана з багатьма порушеннями.

Нагадаємо,  що з самого початку в процедурі закупівлі була прописана відверто дискримінаційна умова, згідно якої участь в тендері можуть брати тільки ті компанії, які мають досвід надання подібних послуг на суму не менше ніж 13,7 млн грн. Ця незаконна вимога раніше була також успішно оскаржена адвокатським об’єднанням.

Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Партнери» завжди націлене на результат, який досягається завдяки досвіду та професійним знанням наших адвокатів у галузі тендерних закупівель.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю