АО “Радзієвський і партнери” допомогло клієнту позбутися безпідставних звинувачень

20.10.2021
АО “Радзієвський і партнери” допомогло клієнту позбутися безпідставних звинувачень

Головним слідчим управлінням Національної поліції України закрито кримінальне провадження за фактом розтрати грошових коштів підприємства. І дуже важливо, що жодній особі не було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

На початку року до нас звернувся керівник однієї з великих компаній, у зв’язку із систематичним втручанням працівників правоохоронних органів у  законну господарську діяльність.

Він розповів, що посадових осіб та рядових працівників підприємства почали активно залучати до проведення слідчих дій у кримінальному провадженні, неодноразово викликали їх на допити, вилучали речі та документи в ході обшуків та виїмок. Все це створювало нервову обстановку на підприємстві та негативно відобразилось на показниках його діяльності.

Після того, як до цієї справи долучилося АО «Радзієвський і партнери», нам вдалося не тільки повернути вилучене в ході слідства майно підприємства та його працівників, а й домогтися закриття кримінального провадження за надуманим фактом.

Зібрані нашими адвокатами докази та висновки незалежних експертиз довели відсутність події кримінального правопорушення та змусили слідчого прийняти рішення про закриття кримінального провадження.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю