АО «Радзієвський і партнери» не дозволило вилучити комп’ютерну техніку підприємства

10.12.2021
АО «Радзієвський і партнери» не дозволило вилучити комп’ютерну техніку підприємства

Завдяки оперативному втручанню в перебіг обшуку, адвокатам АО «Радзієвський і партнери» вдалося запобігти безпідставному вилученню правоохоронцями комп’ютерної техніки підприємства. До нас за допомогою звернувся керівник маркетингової компанії у зв’язку із проведенням в офісі обшуку.

На момент прибуття адвоката на місце проведення слідчої дії прокурор встиг вилучити майже все, що він побачив у приміщенні – більше 50-ти ноутбуків, грошові кошти та особисті мобільні телефони працівників. Повним ходом йшла процедура упакування вилученого.

Наш адвокат надав прокурору інформацію та підтверджуючі документи, які спростували будь-яке відношення маркетингової компанії до подій, які згадувались в ухвалі про обшук. Виявилось, що за рік до проведення слідчої дії офісне приміщення орендувала інша компанія, діяльність якої і викликала інтерес правоохоронців.

Зрозумівши свою очевидно помилку та безперспективність вилучення майна, що насправді не має стосунку до кримінального провадження і не може бути заарештоване судом, правоохоронці пішли з пустими руками та залишили нашого клієнта в спокої.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю