АО «Радзієвський і партнери» в чергове добилося пом’якшення запобіжного заходу для клієнта

30.05.2024
АО «Радзієвський і партнери» в чергове добилося пом’якшення запобіжного заходу для клієнта

Маємо чергову важливу перемогу у справі захисту прав нашого клієнта. Днями Корольовський районний суд міста Житомира розглянув клопотання прокурора про продовження строку цілодобового домашнього арешту нашого підзахисного. В результаті, суд вирішив змінити запобіжний захід на домашній арешт лише в нічну пору доби.

Нагадаємо, що на початку січня 2023 року дев’ятьом особам було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів та одночасно ініційовано застосування до них запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Нашого клієнта тримали під вартою, але завдяки зусиллям нашої команди, ми змогли зібрати докази, які вказували на відсутність підстав для такого обмеження свободи.

Наші аргументи щодо неспівмірності застосованого запобіжного заходу, який фактично позбавляв людину можливості працювати та утримувати свою сім’ю, були почуті судом. Спершу ми добилися звільнення клієнта з-під варти і застосування до нього санкції цілодобового арешту. А нині суд врахував наші доводи, і пом’якшив обмеження домашнім арештом лише у нічну пору доби. Відтак, відтепер наш клієнт має можливість вести звичне життя, працювати та забезпечувати своїх рідних.

Ми віримо, що перебування на свободі дозволить нашому клієнту ефективніше реалізовувати своє право на захист!

Дякуємо за довіру до нашого адвокатського об’єднання! Ми продовжуємо працювати на благо наших клієнтів, захищаючи їх права та свободи!

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю