АО «Радзієвський і Партнери» відміняє дискримінаційні умови тендерної закупівлі

08.12.2020
АО «Радзієвський і Партнери» відміняє дискримінаційні умови тендерної закупівлі

ВП «УС» ДП «НАЕК «Енергоатом» оголосив відкриті торги за предметом закупівлі: ДК 021:2015:90910000-9: Послуги з прибирання.
Клієнт нашого адвокатського об’єднання ТОВ «КЬЮ.ЕФ.ЕМ. КЛІНІНГ» вияв бажання взяти учать у закупівлі, але дискримінаційні умови тендерної документації виключали таку можливість. В тендері могли взяти учать тільки підприємства з досвідом прибирання на державних об’єктах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. АО «Радзієвський і Партнери» оскаржило дискримінаційні умови до Антимонопольного комітету України. 07.12.2020 р. постійно діюча Адміністративна Колегія АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель задовольнила нашу скаргу в повному обсязі і зобов’язала ВП «УС» ДП «НАЕК «Енергоатом» видалити дискримінаційні умови з тендерної документації.

Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Партнери» завжди готове надати своїм клієнтам професійні, якісні та головне результативні послуги із супроводження участі у тендерних закупівлях.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю