АО «Радзієвський і партнери» відстояло в Господарському суді інтереси будівельної компанії

25.11.2021
АО «Радзієвський і партнери» відстояло в Господарському суді інтереси будівельної компанії

Господарський суд Києва залишив без розгляду позовну заяву про стягнення з нашого клієнта заборгованості за договором. Це сталося після того, як адвокати АО «Радзієвський і партнери» подали клопотання про закриття провадження у зв’язку із відсутністю предмета спору.

Раніше, до нас звернулася будівельна компанія у зв’язку із отриманням ухвали суду  про відкриття провадження у справі, що була ініційована її контрагентом. Спір полягав у стягненні штрафних санкцій за договором підряду. Звичайна по суті суперечка ускладнювалася «драконівськими» штрафними санкціями, що були нараховані позивачем і навіть значно перевищували суму основного зобов’язання за договором.

Після виявлення суттєвих помилок у поданих до суду розрахунках заборгованості, а також у порядку зарахування контрагентом платежів (контрагент зараховував платежі за договором виключно для погашення самостійно нарахованих штрафних санкцій, при цьому вважаючи, що основне зобов’язання лишається невиконаним) АО «Радзієвський і партнери» подало клопотання про закриття провадження.

Зваживши на переконливість наведених доводів, контрагент не чекаючи розгляду судової справи по суті, подав заяву про залишення своєї позовної заяви без розгляду.

Ми вже не вперше відстоюємо інтереси цієї будівельної компанії. Деякий час тому, за позовами наших адвокатів було прийнята низка рішень на користь клієнта про стягнення багатомільйонної заборгованості.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю