АО «Радзієвський і партнери» захищатиме в судах відомого забудовника

30.06.2021
АО «Радзієвський і партнери» захищатиме в судах відомого забудовника

АО «Радзієвській і партнери» та відома столична компанія – забудовник Akvareli Development Holding уклали договір про співпрацю. Адвокати нашого об’єднання захищатимуть права компанії у господарських, адміністративних та загальних судах. Крім цього, адвокатське бюро буде займатися забезпеченням належного рівня юридичної безпеки бізнесу клієнта, консультувати його щодо реагування на неправомірні дії конкурентів та контролюючих органів.

«Робота адвокатів полягає не тільки в представництві клієнтів у судах, але й у детальному вивченні конкретних справ, аналізі та вибору правильної стратегії дій у кожному випадку окремо. Тільки за рахунок комплексного підходу можна успішно відстоювати інтереси бізнеса перед державою, зберегти активи компанії – клієнта та повернути кошти, що її належать», – сказав Юрій Радзієвський, керучий партнер АО «Радзієвський і партнери».

Нагадаємо, що Akvareli Development Holding (ADH) – холдингова компанія, основною сферою діяльності якої є розвиток територій, проектування і будівництво багатофункціональних житлових комплексів.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю