АО “Радзієвський і партнери” захистило ділову репутацію клієнта

21.07.2021
АО “Радзієвський і партнери” захистило ділову репутацію клієнта

До нашого об’єднання звернувся по допомогу керівник одного із стратегічних підприємств. Проблема полягала в розміщенні низки недостовірних публікацій на сторінках інтернет-видання РБК-Україна, в яких йшлося про його причетність до протиправної діяльності. Адвокатами АО “Радзієвський і партнери” було зібрано докази, які вказували на неправдивість публікацій, після чого направлено офіційні претензії до інтернет-видання з вимогою видалити недостовірні матеріали з мережі інтернет.

Оскільки претензії були залишені без належного реагування, до Подільського районного суду Києва нами було подано позовну заяву про захист честі, гідності та ділової репутації клієнта. Не чекаючи вирішення спору по суті, відповідач у добровільному порядку виконав позовні вимоги нашого клієнта та видалив публікації, що містили неправдиву компрометуючу інформацію про особу.

Раніше, стосовно цього ж клієнта, в порядку досудового врегулювання спору, ми домоглися видалення інтернет-публікації на веб-ресурсі “Деловая столица”.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю