Апеляційний суд підтвердив законність закриття кримінального провадження щодо клієнта АО “Радзієвський і партнери”

12.01.2022
Апеляційний суд підтвердив законність закриття кримінального провадження щодо клієнта АО “Радзієвський і партнери”

 

Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг прокурора та представника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва про закриття кримінального провадження, обвинувальний акт у якому був направлений до суду після спливу строків досудового розслідування з дня повідомлення особі про підозру.

Завдяки ефективному захисту та ґрунтовній позиції, яка базувалась на виявлених системних процесуальних порушеннях слідства, клієнту ще на початковому етапі кримінального переслідування вдалося уникнути безпідставних звинувачень та багаторічної судової тяганини.

У своїй апеляційній скарзі прокурор вказував на неможливість закриття кримінального провадження на стадії підготовчого судового засідання. Так, на його думку, суд першої інстанції був зобов’язаний призначити судовий розгляд і лише за його результатами міг встановити факт пропуску процесуального строку.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами адвокатів АО “Радзієвський і партнери”, констатував факт закінчення процесуального строку та факт не набуття клієнтом АО статусу обвинуваченого у кримінальному провадженні, тим самим підтвердивши висновки суду першої інстанції.

Від сьогодні рішення суду першої інстанції набрало законної сили, кримінальне провадження за обвинуваченням особи у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, а саме заволодінні службовою особою грошовими коштами у особливо великих розмірах, офіційно вважається закритим.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю