Черговий незаконний арешт банківських рахунків скасовано завдяки АО «Радзієвський і партнери»

12.07.2021
Черговий незаконний арешт банківських рахунків скасовано завдяки АО «Радзієвський і партнери»

Нашому клієнту, що займається будівництвом автомобільних доріг державного значення, в черговий раз було заблоковано банківські рахунки в рамках кримінального провадження. Так, Печерським районним судом міста Києва за клопотанням прокурора було накладено арешт на рахунки клієнта, без встановлення того, чи дійсно підприємство причетне до будь-яких протиправних діянь, що є предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні.

На підставі судового рішення усі банківські установи заборонили клієнтові проведення будь-яких операцій, що ледь не призвело до повного блокування його господарської діяльності.

У клопотанні про скасування арешту майна адвокати АО “Радзієвський і партнери” навели ряд переконливих доводів, які спростовують позицію сторони обвинувачення, та підкріпили їх відповідними доказами. Дослідивши надані адвокатами матеріали суд постановив рішення про скасування арешту, що дозволило відновити нормальну господарську діяльність компанії.

Це вже не перший випадок, коли прокурор намагається за допомогою судових рішень безпідставно заблокувати рахунки підприємства, однак щоразу його аргументи отримують відсіч від наших адвокатів.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю