Нова Перемога адвокатського об’єднання «Радзієвський і партнери»: Апеляційний суд залишив рішення про нічний домашній арешт без змін

03.06.2024
Нова Перемога адвокатського об’єднання «Радзієвський і партнери»: Апеляційний суд залишив рішення про нічний домашній арешт без змін
У кримінальних справах важлива не тільки професійна підготовка, а й здатність захищати права клієнтів на кожному етапі судового процесу. Наше адвокатське об’єднання «Радзієвський і партнери» знову підтвердило свою компетентність та відданість захисту прав клієнтів. Цього разу у суді апеляційної інстанції.
Нашого клієнта обвинувачують у скоєнні тяжкого злочину. На нашу думку, безпідставно. На попередньому судовому засіданні у Хмельницькому міськрайонному суді, завдяки нашим переконливим аргументам, суддя ухвалила рішення застосувати нічний домашній арешт як запобіжний захід. Хоча слідство наполягало на взятті нашого клієнта під варту.
Не погодившись з цим рішенням, прокурор подав апеляційну скаргу. Проте, на засіданні суду апеляційної інстанції наша команда вкотре продемонструвала свої високі професійні якості та довела, що рішення про нічний домашній арешт є законним та обґрунтованим. У результаті, суд апеляційної інстанції залишив це рішення без змін, а апеляційну скаргу прокурора – без задоволення.
Ця перемога є важливим кроком у захисті прав нашого клієнта та додає нам впевненості для подальшої боротьби за справедливість. Ми віримо, що це торжество справедливості допоможе нашому клієнту ефективніше реалізовувати своє право на захист та домагатися якнайшвидшого закриття кримінального провадження.
Дякуємо за довіру до нашого адвокатського об’єднання. Ми продовжуємо працювати на благо наших клієнтів, захищаючи їхні права та свободи!
Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю