Антимонопольне право/ Публічні закупівлі

09.02.2022

У 2016 році в Україні відбулось системне реформування сфери публічних закупівель. Недоступні громадськості процеси змінились на відкриті процедури, що відбуваються через електронну систему Prozorro.

Реалії впроваджених змін поставили учасників закупівель в умови, коли їхня перемога залежить не лише від найнижчої запропонованої ціни. Важливою складовою успіху стала підготовлена на основі фахової юридичної експертизи якісна тендерна пропозиція. Повне виконання вимог замовника та оскарження його незаконних рішень, поєднані з обґрунтованою ціновою пропозицією, дозволяють учасникам ставати переможцями публічних закупівель.

Разом із сферою публічних закупівель суттєво змінюється і законодавство про захист економічної конкуренції, що потребує від компаній прискіпливого правового аналізу своїх управлінських рішень та надійного юридичного захисту порушених прав і законних інтересів.

Адвокатське об’єднання «Радзієвський і партнери» є досвідченою командою у сфері антимонопольного та конкурентного права, завдяки чому успішно представляє інтереси клієнтів і досягає бажаного для них результату.

Підготовка тендерних пропозицій
Бажаєте взяти участь у закупівлі, однак не знаєте з чого почати? Підготовка тендерної пропозиції є дуже специфічною та кропіткою роботою, а тому варто довірити її професіоналам.
Детальніше
Підготовка скарг та вимог
Залежно від очікуваної вартості закупівлі плата за розгляд скарги може сягати 170 000 гривень. У разі її задоволення ці гроші будуть повернуті скаржнику, а в протилежному випадку – зарахуються до державного бюджету.
Детальніше
Перевірка пропозицій конкурентів
Трапляється, що тендерна пропозиція конкурента містить суттєві недоліки, які замовник не помітив або не захотів побачити. На цій підставі ви можете вимагати відхилити тендерну пропозицію конкурента або ж скасувати рішення про визначення його переможцем торгів.
Детальніше
Судове оскарження рішень АМК України
Не завжди рішення АМК України є законними, а тому відновлювати справедливість доводиться у судовому порядку. У такому разі ви можете довірити нам захист ваших прав та законних інтересів.
Детальніше
Отримання дозволів АМК України
Чинне законодавство України передбачає загальну заборону на економічну концентрацію суб’єктів господарювання та всі узгоджені дії, що мають або можуть мати негативний вплив на конкуренцію в Україні, без дозволу Антимонопольного комітету України.
Детальніше
Представництво в АМК України
Ефективний захист ваших інтересів вимагає не лише якісної підготовки скарги, але і фахового супроводу процедури її розгляду на засіданнях колегіального органу АМК України.
Детальніше
Усні та письмові консультації
Активне реформування суспільного життя та господарської сфери, притаманне останнім рокам,потребує постійного відслідкування актуальності тих чи інших норм законодавства, їх співставлення та аналізу на предмет застосування у практичній діяльності.
Детальніше
Новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю