Підготовка тендерних пропозицій

31.05.2022

Бажаєте взяти участь у закупівлі, однак не знаєте з чого почати? Підготовка тендерної пропозиції є дуже специфічною та кропіткою роботою, а тому варто довірити її професіоналам.

При підготовці тендерної пропозиції дуже важливо дотримуватися формального принципу «тендерна пропозиція = тендерна документація». Саме тому вкрай важливо ретельно вивчити тендерну документацію і визначити всі її вимоги. Іноді недобросовісні замовники приховують деякі вимоги в найбільш неочікуваних місцях або ж навмисно формулюють їх таким чином, щоб закладений зміст був неочевидним.

Будь-яка формальна невідповідність тендерній документації може стати приводом для відхилення пропозиції, навіть не дивлячись на всю привабливість і конкурентність ціни.
Спираючись на значний практичний досвід, юристи АО «Радзієвський і партнери» якісно підготують всі необхідні документи, що вимагаються для подання тендерної пропозиції.
Тендерні пропозиції, підготовлені нашими юристами, у 98% допускаються замовниками до електронних торгів.

Що буде включати така послуга:

  • аналіз вимог тендерної документації або оголошення про проведення спрощеної закупівлі;
  • складання реєстру документів, що вимагаються замовником, та виокремлення умов, які потребують особливої уваги;
  • підготовка документів, що віднесені до компетенції наших юристів;
  • перевірка на відповідність вимогам тендерної документації наданих вами документів, визначення недоліків та рекомендованих способів їх усунення;
  • супровід процесу подачі тендерної пропозиції на електронному майданчику.
Новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю