Усні та письмові консультації

28.06.2022

Активне реформування суспільного життя та господарської сфери, притаманне останнім рокам,потребує постійного відслідкування актуальності тих чи інших норм законодавства, їх співставлення та аналізу на предмет застосування у практичній діяльності.

Не відстає від темпу законодавчих процесів і судова практика та діяльність інших органів, зокрема із розгляду скарг у сфері публічних закупівель. Врахування актуальних позицій, викладенних у їхніх рішеннях, допоможе вам уникнути зайвих клопотів у своїй діяльності.

Усі ваші запитання будуть ретельно проаналізовані юристами і адвокатами АО “Радзієвьский і партнери” у межах чинного законодавства, з урахуванняя актуальної судової практики, рішень Антимонопольного комітету України та отримають грунтовні відповіді у зручній для вас формі.

Що буде включати така послуга:

  • письмова консультація – передбачає вивчення наданих клієнтом документів, аналіз специфічних питань закупівельного законодавства, рішень АМК України, судової практики та надання змістовних письмових роз’яснень;
  • усна консультація – надається з приводу питань, які не потребують аналізу значного обсягу документів або додаткового дослідження.
Новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю