Суд зняв арешт з будівельної техніки вартістю 40 мільйонів

04.08.2021
Суд зняв арешт з будівельної техніки вартістю 40 мільйонів

Адвокати АО «Радзієвський і партнери» змогли скасувати арешт спеціалізованої будівельної техніки вартістю понад 40 млн грн. Це майно належить одній із найбільших компаній вітчизняного ринку будівництва та обслуговування автомобільних доріг.

Раніше, у ході досудового розслідування кримінального провадження Печерський районний суд Києва наклав арешт на 30 одиниць важкої будівельної техніки нашого клієнта. Це було зроблено за клопотанням прокурора Генеральної прокуратури без повідомлення власника майна. В результаті діяльність підприємства була зупинена та виник ризик невиконання зобов’язань з будівництва та ремонту автомобільних доріг державного значення.

Відстоювання прав та законних інтересів клієнта є нашим пріоритетним завданням.   Тому АО «Радзієвський і партнери» негайно звернулось до суду із клопотанням про скасування арешту. Оцінивши переконливість доводів представників власника майна, слідчий суддя задовольнив заявлене клопотання у повному обсязі, що дозволило продовжити будівельні роботи та відновити нормальну господарську діяльність компанії.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю