Сергій Бєлах

27.10.2020
Сергій Бєлах

Сергій Бєлах є керівником практики вирішення судових спорів.

Є визнаним фахівцем в сфері господарського, цивільного та адміністративного процесу, сферами його спеціалізації є також виконавче, корпоративне, податкове та митне право.

Закінчив у 2001 році юридичний факультет Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Сергій має досвід 19 років безперервної юридичної практики. За цей час 8 років працював керівником юридичного управління Корпорації «Індустріальна Спілка Донбасу». Починав свою практику в одному з найбільших промислових підприємств України – ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», де за 11 років пройшов шлях від молодшого юриста до керівника правового департаменту. На цих посадах безпосередньо організовував правове забезпечення діяльності головного активу та координував правову діяльність дочірніх підприємств.

Здійснював представництво та захист інтересів клієнтів у великої кількості складних та відомих судових справ, зокрема:

  • Справа про банкрутство одного з провідних трубних заводів України. Судом було відмовлено у визнанні вимог кредитора на суму більше 1,5 млрд. грн. В результаті оскарження рішення суду та нового розгляду справи вдалось відстояти інтереси кредитора та отримати визнання вимог на всю суму.
  • Справа про банкрутство одного з лідерів металургійної промисловості України. В результаті захисту інтересів боржника вдалось скасувати рішення суду про відкриття провадження у справі, вимоги кредиторів у якій складали більше 100 млрд. грн.
  • Справа про оскарження рішення митного органу про збільшення суми митних платежів за ввезення обладнання після його ремонту. Було скасовано рішення митного органу та захищено інтереси клієнта на суму більше 60 млн. грн.
  • Справи про оскарження постанов виконавчих органів про арешт коштів боржника. В результаті захисту інтересів боржника арешт був скасований та майнові інтереси клієнта захищені.
  • Успішний захист клієнтів у великої кількості господарських справ, як щодо стягнення кредитором заборгованості боржників, так і щодо відстоювання інтересів боржника за вимогами кредиторів.
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю