Віталій Чаюн

27.10.2020
Віталій Чаюн

Віталій Чаюн є керівником практики кримінально-правового захисту. З 2019 року займався приватною адвокатською діяльністю.

Віталій має понад 5 річний практичний досвід діяльності в сфері кримінальної юстиції. Починав юридичну кар’єру з органів прокуратури, має за плечима понад 100 успішних судових кейсів в статусі публічного обвинувача.

З відзнакою закінчив факультет адвокатури Національного університету “Одеська юридична академія”. У 2015 році здобув ступінь магістра права у Національній академії прокуратури України.

Починаючи з 2018 року Віталій працював у юридичному департаменті однієї із найбільших компаній-забудовників міста Києва, здійснюючи юридичний захист при спробах рейдерського захоплення майна та земельних ділянок компанії з боку правоохоронних органів.

Віталій є автором численних наукових публікацій в сфері кримінального права та процесу.

Результатами ефективного захисту клієнтів у кримінальних провадженнях є:

  • Зняття арешту із земельних ділянок клієнтів загальною площею близько 200 гектарів. У тому числі, у справі щодо заволодіння землями оборони на території міста Києва загальною площею понад 8 гектарів забезпечено скасування арешту земельної ділянки у Дарницькому районі м. Києва, накладений у межах кримінального провадження. Завдяки зусиллям Віталія жодній особі так і не було повідомлено про підозру;
  • Зняття арешту та повернення власникам майна, що було вилучене в ході обшуків, на загальну суму понад 150 мільйонів гривень. У тому числі, у справі щодо рейдерського захоплення майна дорогобудівної компанії забезпечено скасування арешту та фактичне повернення спеціалізованої техніки вартістю понад 40 млн. грн. Судом відмовлено у задоволені 5 клопотань прокурора про арешт майна клієнта.
  • Жодний клієнт не тримається під вартою. У тому числі, у справі щодо двох осіб, підозрюваних у вчиненні особливо тяжкого злочину, скасовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. На даний час особи перебувають на свободі. Відмовлено у клопотаннях Генеральної прокуратури України щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та затримання клієнта, що підозрювався у створенні злочинної організації та вчиненні ряду особливо тяжких злочинів.
  • Успішний захист Клієнтів в інших складних та резонансних справах, у тому числі – щодо відомих політиків та бізнесменів, дані яких не можуть бути розголошені з міркувань конфіденційності.
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю