У АО “Радзієвський і партнери” чергове посилення – вітаємо в команді адвоката Анастасію Гольцеву!

05.07.2024
У АО “Радзієвський і партнери” чергове посилення – вітаємо в команді адвоката Анастасію Гольцеву!
Ми раді представити нашого нового адвоката, Анастасію Гольцеву, яка приєдналася до команди АО “Радзієвський і партнери”. З багатим досвідом та високим рівнем професіоналізму Анастасії ми впевнені, що це відкриє нові перспективи для нашої компанії та клієнтів.
Анастасія закінчила Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого у 2008 році та з 2022 року має статус адвоката. Протягом своєї кар’єри вона здобула величезний досвід у вирішенні господарських, адміністративних та цивільних спорів.
Анастасія присвятила більшу частину свого професійного життя роботі юрисконсультом на промислових підприємствах, де успішно захищала інтереси компаній у господарських та адміністративних судах, а також у судах загальної юрисдикції. Останні п’ять років вона обіймала посаду керівниці юридичного відділу наукового підприємства, спеціалізуючись на екологічному праві та дозвільній системі у сфері господарської діяльності.
У 2024 році Анастасія успішно завершила проєкт у сфері верифікації парникових газів, впровадивши та забезпечивши функціонування на підприємстві системи якості органу з верифікації. Це дозволило отримати акредитацію верифікатора в Національному агентстві України з акредитації.
Приєднання Анастасії до нашої команди надасть нашим клієнтам ще більше впевненості у високоякісному правовому захисті та консультаціях. Її глибокі знання та досвід у сфері господарського та екологічного права, значно підсилять наші можливості у наданні якісних юридичних послуг.
Впевнені, що Анастасія Гольцева стане цінним активом нашої команди, допомагаючи нам продовжувати надавати найкращі юридичні послуги клієнтам!
Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю