Юристи АО «Радзієвський і партнери» підвищують професійну кваліфікацію

03.07.2024
Юристи АО «Радзієвський і партнери» підвищують професійну кваліфікацію

Один із важливих принципів нашої команди – постійне самовдосконалення. Цьому ми приділяємо особливу увагу – адже тільки так можемо ще ефективніше працювати над захистом інтересів клієнтів. Днями помічник адвоката Родіон Глушко відвідав майстер-клас для юристів, який проходив у Кловському палаці – історичній будівлі, де засідають Велика Палата Верховного Суду та Пленум ВС.

Спікерами заходу стали:

Суддя ВС у Касаційному адміністративному суді Ян Берназюк;

Суддя ВС у Касаційному цивільному суді Василь Крат;

Перший заступник керівника Апарату – керівник департаменту аналітичної та правової роботи ВС Расім Бабанли.

Під час надзвичайно цікавого і змістовного професійного обговорення, судді торкнулися питання застосування принципів права при здійсненні правосуддя. Цікаво було спостерігати за дискусією між суддями Василем Кратом та Яном Берназюком щодо того, якому праву варто надавати пріоритет – природному чи позитивному.

Також спікери детально розглянули практичні аспекти застосування принципів права в юриспруденції.

Для Родіона, як і для інших учасників майстер-класу, це була чудова можливість поглибити знання з актуальних правових питань, почути думки та поради досвідчених правників, відвідати історичну будівлю Кловського палацу.

АО «Радзієвський і партнери» постійно дбає про професійний розвиток своїх юристів. Ми віримо, що постійне навчання та вдосконалення навичок – це запорука успіху нашої команди! І що завдяки подібним заходам, наші юристи – в курсі усіх новітніх тенденцій в юридичній сфері та можуть надавати клієнтам послуги найвищого рівня!

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю