АО «Радзієвський і партнери» прибрало недостовірну інформацію про клієнта з інтернету

26.10.2021
АО «Радзієвський і партнери» прибрало недостовірну інформацію про клієнта з інтернету

Наші адвокати довели в суді неправдивість інформації, що була поширена про клієнта у ЗМІ та домоглися її видалення з веб-сторінок видання.

Минулого літа до нас звернулась особа, про яку в інтернеті було розміщено новини, що паплюжили її честь, гідність та ділову репутацію. Зокрема, нібито вона отримала повідомлення про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину. Наші адвокати встановили, що ця людина ніколи не притягалась до кримінальної відповідальності, і це підтверджували докази, надані Офісом Генерального прокурора у відповідь на адвокатські запити.

Крім того, ми відправили запит до реєстратора доменного імені та виявили реальних власників інтернет – видання (володаря облікового запису), яке опублікувало недостовірну інформацію.

Після завершення підготовчих дій та збору необхідних доказів було подано позовну заяву про захист честі, гідності та ділової репутації. Оцінивши зібрані адвокатами докази, відповідач у добровільному порядку виконав позовні вимоги нашого клієнта та видалив публікації, що містили недостовірну компрометуючу інформацію.

Інші новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю