Представництво інтересів під час обшуку

30.05.2022

Обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Як правило правоохоронці намагаються застати володільця житла зненацька, з’являючись на порозі з раннього ранку, та поспішаючи закінчити проведення слідчої дії ще до приїзду адвокатів. Дуже важливо заздалегідь знайти адвоката, який буде готовий терміново виїхати на місце проведення обшуку за Вашим першим дзвінком. Адвокат має прибути на місце якомога раніше і не варто втрачати дорогоцінний час на його пошуки і узгодження умов співпраці, коли правоохоронці вже проводять обшук у Вашому домі.

Необхідність присутності адвоката під час обшуку важко переоцінити. Сам факт його присутності вже може змусити правоохоронців утриматися від зловживань та порушень процедури проведення слідчої дії. Він зможе виявити недоліки у рішенні суду про обшук і взагалі запобігти його проведенню. Адвокат може не допустити незаконне вилучення майна під час проведення обшуку.

Крім того, саме адвокат виявить і правильно зафіксує порушення під час проведення обшуку, які в подальшому можуть стати підставою для повернення тимчасово вилученого майна або ж визнання зібраних під час проведення обшуку доказів  недопустимими.

Новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю