Підготовка скарг та вимог

31.05.2022

Залежно від очікуваної вартості закупівлі плата за розгляд скарги може сягати 170 000 гривень. У разі її задоволення ці гроші будуть повернуті скаржнику, а в протилежному випадку – зарахуються до державного бюджету.

Підстав для відхилення скарги існує чимало. По-перше, законодавство встановлює ряд формальних вимог до її змісту, недотримання яких призведе до відмови у прийнятті до розгляду. По-друге, практика АМК України при розгляді скарг у сфері публічних закупівель дуже специфічна, і далеко не завжди очевидне, на думку скаржника, порушення може стати підставою для задоволення скарги.
Юристи АО «Радзієвський і партнери» добре ознайомлені з практикою АМК України і завжди враховують її останні новели. Завдяки правильному поєднанню знання законодавства із практичним досвідом ми складемо обґрунтовану скаргу та проконтролюємо її подачу до Антимонопольного комітету України.

Що буде включати така послуга:

  • аналіз тендерної документації на предмет виявлення положень дискримінаційного характеру та підготовка висновку щодо наявності або відсутності відповідних ознак;
  • складання вимоги до замовника про вилучення дискримінаційних положень із тендерної документації;
  • підготовка скарги до АМК України з урахуванням актуальної практики даного органу;
  • аналіз підстав відхилення замовником вашої тендерної пропозиції та підготовка висновку про наявність або відсутність підстав для оскарження такого рішення;
  • складання вимоги до замовника для отримання додаткової інформації про причини відхилення вашої тендерної пропозиції;
  • підготовка скарги на рішення замовника про допущення учасника до участі в аукціоні або визнання його переможцем торгів.
Новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю