Отримання дозволів АМК України

31.05.2022

Чинне законодавство України передбачає загальну заборону на економічну концентрацію суб’єктів господарювання та всі узгоджені дії, що мають або можуть мати негативний вплив на конкуренцію в Україні, без дозволу Антимонопольного комітету України. Вчинення таких дій всупереч вимогам закону обумовлює виникнення ризику накладення штрафів у великих розмірах.

Наприклад, здійснення такої концентрації без отримання обов’язкового дозволу Антимонопольного комітету України може каратись штрафними санкціями у розмірі до 5%, а здійснення антиконкурентних узгоджених дій – до 10% доходу суб’єкта господарювання від реалізації продукції за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Уникнути цих проблем допоможе професійний юридичний комплаєнс-контроль усіх передбачених законодавством процедур, який потребує значного практичного досвіду, виконання великого обсягу аналітичної роботи та багатостороннього підходу до вирішення кейсу.

АО «Радзієвський і партнери» забезпечить ефективний та надійний супровід вашої діяльності на цьому напрямку, допоможе уникнути накладення необґрунтованих штрафів та відстоюватиме порушені права й інтереси в судовому порядку.

Що буде включати така послуга:

  • юридична оцінка ризиків здійснення концентрації або вчинення узгоджених дій в аспекті потенційного впливу на конкуренцію на ринку або інших наслідків;
  • аналіз кейсу на предмет наявності або відсутності підстав для отримання дозволу на концентрацію або узгоджені дії;
  • підготовка і подання документів, необхідних для отримання дозволу на концентрацію або узгоджені дії.
Новини
Контакти
03038, м. Київ, вул. Ямська, 35/34, офіс 120
Пн-Пт: з 9-00 до 18-00, Сб, Нд: - за домовленістю