Адвокатське бюро "Радзієвський і Партнери" об'єднує собою команду талановитих юристів, які спеціалізуються в різних сферах права і мають багатий досвід юридичного супроводу різноманітних проектів.

Юридична практика нашої компанії включає в себе коло питань, властиве для юридичних компаній, орієнтованих на міжнародний бізнес. Ми надаємо послуги майже у всіх галузях права, при цьому такі галузі, як податкове, корпоративне, фінансове та антимонопольне ми можемо виділити як ті, на яких наша компанія спеціалізується. Крім того, наші юристи мають багатий досвід представництва інтересів наших клієнтів у господарських, адміністративних, загальних і третейських судах.

Відмінною рисою нашої компанії ми можемо назвати орієнтацію в першу чергу на результат. Тобто ми не дозволяємо собі невиправдано розтягувати процес надання послуги в часі з метою збільшення суми нашого гонорару, ми націлені на надання нашим клієнтам дієвих практичних рішень, успішну реалізацію яких ми готові супроводжувати і, відповідно, гарантувати.

Основним капіталом нашої компанії є довіра до нас наших клієнтів - ми заробляємо її важкою працею і дорожимо нею відповідним чином. Інтереси клієнта завжди мають пріоритет над нашими інтересами - саме тому нас знають, нам вірять і нас рекомендують.

Нашою стратегічною метою є побудова довгострокових довірчих відносин з кожним з наших клієнтів. Ми щиро віримо, що плідне довгострокове співробітництво можливе тільки у разі, якщо їм задоволені обидві сторони. Саме тому ми робимо все для того, щоб наші клієнти завжди залишалися вдоволеними нашою роботою і якістю наданих послуг.

У своїй професійній діяльності ми завжди керуємося принципами уникнення конфлікту інтересів, професіоналізму, порядності та відповідальності.

   Наші партнери:

      nort-logo1        Громадська спілка Національна організація роздрібної торгівлі (НОРТ)

 

logoUasba  Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів (УАСБА)